top of page

Sarıyer brandacı

Geniş renk potansiyelimiz ile dayanıklı kumaş, branda ve diğer ürünlerimiz ile isteğe bağlı olarak her ürünü bünyemizde bulup ürettirebilirsiniz Sarıyer branda baskı alanında ise branda, folyo, one way vision baskı gibi diğer seçeneklerimizdende yararlanabilirsiniz.

Gerek kış aylarında oluşabilecek olumsuz hava koşullarından korunmak gerekse yaz aylarında güneşten kaçınmak için yaptırılan tente ve şeffaf branda  her alanda sizleri memnun edecektir.

Kalite standartlarına uygun yaptığımız çalışmalarda sizlere uzun vadede edecektir. Özellikle soğuk kış aylarında bahçenize, kafenize vb. uygun alanlarınıza yaptırmak istediğiniz Sarıyer şeffaf branda uygulaması sizleri şık tasarımı ve ergonomikliğiyle memnun brakacaktır.

 

Branda – Şeffaf branda: Geniş bir uygulama alanına sahip olan Sarıyer branda uygulamamız sizin ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda uzaman kadromuzun teknik desteğiyle olabilecek en uygun şekilde üretilip uygulanmaktadır. Sarıyer şeffaf branda uygulamamız ile alakalı olarak ise istenilen renk, ölçü ve uygulanacak yere göre uygulanabilir bir tasarımla yerine uygulanmaktadır.

 

Tente: En çok kullanılan gölgelendirme sistemlerinden olan Sarıyer tente sistemlerimiz uygulama alanına göre kol adetleri ve üzerindeki kumaşta değişiklik gösterebilir örnek vermek gerekirse tente altında oturalacak ve güneş alan bir yerse muhakkak kumaş olmak zorundadır kumaşlarımız kesinlikle su geçirmez özel akrilik kumaşdır.

 

Dijital Baskı: Sarıyer dijital baskı geniş bir alana sahiptir bunlar Sarıyer branda baskı, Sarıyer folyo baskı, Sarıyer one way vision baskı ve uygulamalrı olarak ayrılır. Branda baskı alanında sarıyer afiş, sarıyer pankart, cephe giydirme, özel günler için isteğe bağlı brandalar olabilir. Folyo baskı ve uygulama alanı daha çok iş yerlerini uygun cephelerinde reklamlarını firmalarını tanıtma alanında kullanılır. One way vision baskı ise içerden dışarı gözüken delikli folyo olarakta tanımlaya bileceğimiz dışardan ise reklamlarınızın gözüktüğü büyük cam cepheli veya penereli yerlere uygulanabilecek bir uygulamadır.

bottom of page